Навіть доставляє боєприпаси на позиції: талісман десантників — Рекс

397

Цього красеня звати Рекс, і він на фронті разом з 80-ю окремою десантно-штурмовою бригадою Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю Командування ДШВ ЗСУ.

Він навіть доставляє десантникам боєприпаси, які закріплені у нього на розвантажувальній системі, що неодноразово допомагало нашим воїнам.

«Рекс прибився до нашої мінометної батареї ще перед звільненням Ізюму, на ходу заскочивши у кузов автомобіля. Як би це банально не звучало, але він відчув, що ми звільняємо окуповані території. З тих пір, ми разом з ним – не розлий вода», – розповідає його друг та господар Іван.

За місяці активних бойових дій Рекс побував у багатьох гарячих точках, майже всюди, де воювали львівські десантники. Навіть отримав осколкове порання лапи. Проте підлікували та поставили до строю.

Чотирилапий красень не пропускає жодного бойового виїзду, та постійно присутній на вогневих позиціях мінометного підрозділу. Він добре розрізняє виходи та прильоти, реагує на можливий обстріл противника. За цей час, він став живим талісманом мінометного підрозділу.