В Павлограді побували діти-переселенці з Дебальцево

144

52 дитини з зони проведення АТО побували на концерті в павлоградській школі, на екскурсії шкільним та міським музеями. Захід відбувся 20 січня за сприяння Головного управління МВС у Дніпропетровській області,  Павлоградського міськвідділу міліції, Управління державної автомобільної інспекції м. Павлограда  та Павлоградського району.

«Це діти різного шкільного віку. Зараз вони перебувають на оздоровленні в санаторії «Солоний лиман», а їхні батьки — в зоні АТО», —  прокоментував один із організаторів поїздки, начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Андрій Горбатюк.

По приїзду до Павлограда дітям-переселенцям показали концертну програму учні ЗОШ №9. Діти побачили різноманітні номери, серед яких були і танці, і співи, і мистецтво декламування. Свої таланти показали танцюристи (Софія Макабула, Максим Сахаров, Ольга Оболонська, вихованці клубу акробатичного рок-н-роллу «Восторг» та ін).

2015120141934

Восьмикласник Макар Кобець продемонстрував володіння східними єдиноборствами, відмінниця Настя Безрукавая декламувала вірш Е. Асадова «Доброта». Сюрпризом стало виконання старшокласниками фінальної пісні «Вогонь мрії » — вони зіграли її за допомогою саксофону, піаніно та гітари. Загалом школярі показали 15 творчіх номерів.

P1260681

Після цього в шкільній їдальні дітям був наданий обід.

Не обійшовся візит до школи без відвідин шкільних музеїв «Бойової слави» і «Народонавства». Екскурсії музеями проводили школярі.

P1260707

Наступним пунктом призначання став Павлоградський історико-краєзнавчий музей, на порозі якого дітей зустрічала директор Тетяна Ведмідь:

«Доброго дня, мої земляки! Мені особливо приємно вас бачити у нашому музеї, тому що моє дитинство пройшло якраз у невеликому селі біля Дебальцева. Сьогодні у вас є змога познайомитися з історією, культурою, соціально-економічним розвитком міста Павлограда, який нещодавно відсвяткував своє 230-річчя», — так привіталася з дітьми директор музею.

2015120153048

Після екскурсії маленьких переселенців знову повезли подалі від війни — до санаторію, розташованому у Новомосковському районі Дніпропетровської області.