
У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася в Павлограді 22 червня та призвела до пошкодження значної кількості житлових будинків, мешканців міста просять зберігати спокій та чітко дотримуватись інструкцій для отримання матеріальної і гуманітарної допомоги.
Як повідомили у Павлоградській райдержадміністрації, усі екстрені та комунальні служби міста продовжують працювати у посиленому режимі для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
З метою підтримки постраждалих мешканців, виконавчий комітет Павлоградської міської ради організував роботу пунктів прийому заяв та видачі першочергової допомоги.
Оформлення документів та реєстрація постраждалих громадян здійснюється у приміщенні Павлоградського ліцею №15.
При собі треба мати: паспорт громадянина України (або ID-картка), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), документи, що підтверджують право власності на пошкоджене майно та фотофіксацію руйнувань (за можливості, на мобільному телефоні або роздруковані).
Благодійна місія «Проліска» здійснює видачу гуманітарної допомоги для тимчасового закриття пошкоджених вікон, дахів та стель, а також іншої гуманітарної допомоги на вул. Кооперативна (навпроти КП «Павлоградводоканал»).
«Ми розуміємо всю складність ситуації, в якій опинилися люди, чиї домівки постраждали. Я особисто та фахівці райдержадміністрації перебуваємо на постійному зв’язку з міським головою Анатолієм Олексійовичем та фахівцями міськвиконкому. Жоден мешканець не залишиться наодинці з цією бідою. Робимо все можливе, аби оперативно допомогти кожній родині повернутися до нормальних умов життя», — зазначив в.о. голови райдержадміністрації Сергій Варяниця.











