На депутатському семінарі лунала критика роботи Громадської комісії

138

Розгляд заяв на вступ до складу Громадської комісії закінчився дискусією між депутатським корпусом і громадськими активістами. Читайте за темою: Заяву на вступ Громадської комісії подали 6 активістів

«У деяких депутатів вже виникають питання, в чому полягає робота Громадської комісії? Ви просиділи мовчки увесь депутатський семінар, сесії, не поставили жодного питання щодо бюджету. Потім в Інтернеті з’явилася стаття, в якій ви критикуєте бюджет… », — звернувся міський голова Іван Метелиця до членів Громадської комісії.

Іван Метелиця наголосив, що комісія має надавати рекомендації щодо діяльності органів місцевого самоврядування, допомагати роботі міської ради, а не лише критикувати. У відповідь члени Громадської комісії відповіли, що у них не було достатньо часу ознайомитися з проектами рішень сесії.

«Проекти публікують на офіційному сайті міськради за 10-20 днів до сесії. Крім того, починаючи з грудня, збиралися депутатські комісії, питання бюджету 6 годин обговорювалося на депутатському семінарі. За цей час від комісії не поступило жодної пропозиції або запитання. Якщо комісія не буде працювати, а лише буде казати «як все погано», рада може її ліквідувати», — сказав Іван Метелиця.

Довідка: 
 
Громадська комісія — це спеціальний орган при виконавчому комітеті Павлоградської міськради, який був створений за ініціативи громадських активістів. На минулій сесії було прийнято Положення про Громадську комісію. Основними функціями органу визначені контроль і надання рекомендацій щодо діяльності органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та бюджетних установ. Зараз у складі комісії шість громадських діячів — Віктор Абрамас, Наталя Коломійченко, Іван Щербина, Володимир Курдюков, Микола Осіпчук, Анатолій Солодовник.
 
Якщо Вам сподобався цей матеріал, поділіться ним у соціальних мережах. Наш сайт не залежить від політиків та олігархів. Тому ми маємо можливість оперативно та без цензури надавати об’єктивну та неупереджену інформацію про політичні, економічні, соціальні процеси в регіоні. Робота команди журналістів та редакційної колегії відбувається за власний рахунок. Подальше фінансування проекту передбачається за рахунок підтримки громади або інших громадських організацій. Підтримайте проект Павлоград.dp.ua!