
За процесуального керівництва Павлоградської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору комунального підприємства за фактом розтрати коштів шляхом зловживання службовим становищем.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
За даними слідства, у 2021 році комунальне підприємство у Павлограді уклало договір на постачання електричної енергії з іншим підприємством. Підозрюваний, як посадова особа, підписав акти виконаних робіт, у яких безпідставно завищив обсяги електроенергії, що фактично не була поставлена.
Унаслідок таких дій бюджету комунального підприємства завдано збитків на суму понад 500 тис. грн.











