На Дніпропетровщині відновлюють міжобласні перевезення: куди можна доїхати

2819

Розширюється сполучення між містами та громадами Дніпропетровської області. У регіоні працюють вже 23 автостанції. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Вже діє 140 маршрутів. Почали працювати й міжобласні перевезення», – розповів начальник управління транспорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації Михайло Варакута.

З Дніпра тепер можна дістатися автобусами до Запоріжжя, Одеси, Полтави, Олександрії, Кропивницького, Умані, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Львова.

В області відновили роботу 23 автостанції з 29, що діяли до війни. Вони працюють у Дніпрі, Кривому Розі, Верхньодніпровську, Жовтих Водах, Кам’янському, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Перещепиному, Першотравенську, Покрові, Тернівці, сел Петриківка, Петропавлівка, Магдалинівка, Солоне, Царичанка.

На автостанціях можна уточнити актуальний розклад маршрутів. Контакти – тут. Михайло Варакута закликав мешканців звертатися тільки до офіційних перевізників.