У Павлограді продовжують приймати заяви на отримання компенсації за пошкоджене майно

78

У Павлоградській гімназії №15 триває прийом заяв від мешканців міста на отримання компенсації за пошкоджене майно.

Сьогодні робота пункту прийому триватиме з 11:00 до 19:00.

Про це повідомили у Павлоградській міській раді.

Громадян просять приходити з документами, що посвідчують особу, та документами на пошкоджене майно (за наявності).

На місці фахівці ЦНАПу Павлограда допоможуть оформити необхідні документи для фіксації збитків та подальшого отримання компенсації.

Всі, хто не встигне зареєструвати заявку в зазначені терміни, можуть звернутися до відділу звернення громадян виконавчого комітету Павлоградської міської ради.