МВС та СБУ закликає здати зброю

113

У зв’язку із надзвичайною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в країні, загостренням криміногенної обстановки і системними провокаціями з боку іноземних громадян в Криму і на південному сході країни, міністр внутрішніх України Арсен Аваков та Голова Служби Безпеки України Валентин Наливайченко закликають усіх громадян негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, яка не є законно зареєстрована належним чином. Відповідне звернення розміщене на урядовому порталі виконавчої влади України.

У зверненні також повідомляється, що працівники МВС та СБУ мають негайно приступити до виявлення незаконної зброї, її вилучення та притягнення до відповідальності всіх осіб, які не здали зброю, по всій строгості закону , незалежно від політичної приналежності та участі у громадських формуваннях правопорядку.

«Ми повинні разом негайно зупинити насильство на вулицях наших міст і захистити життя та здоров’я людей. Це безпека кожного із нас , наших родин, усіх громадян. Розраховуємо на розуміння громадян України і підтримку всіх справжніх патріотів у цей вкрай напружений час!»,-йдеться у зверненні.