Троїцька громада передала Павлограду землю з водозабором

521

Вчора, 23 листопада, на сесії депутатів Троїцька громада безоплатно передала Павлограду у користування частину своєї землі, на якій знаходиться водозабір.

Про це повідомив народний депутат Роман Каптєлов.

«Це рішення дасть можливість місту, зібравши всі землі в одному підприємстві, розвивати водозабір, планувати його модернізацію, а найголовніше, отримувати доступну воду за ціною.  Адже якби громада брала з міста оренду за землю, то це лягало б у тариф», — написав Роман Каптєлов у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, Павлоград поступово злазить з «голки» водоводу «Дніпро-Західний Донбас», щоб не залежати від цього аварійного підприємства.  У перспективі, якщо пропадає електрика на «ДЗД», місто зможе користуватися своєю водою.

Що стосується інших громад, то в подальшому до водозабору можна підключити Тернівку. А зменшення споживання від Павлограда змусить керівництво водоводу ДЗД задуматися про модернізацію та зниження собівартості води. 

«Змусить зробити необхідні об’єми  ремонту – це якісно вплине на постачання води до Першотравенська та Синельникового», — зазначив нардеп.