Перемоги присвятили захисникам: павлоградські кікбоксери гідно виступили у Турції (ВІДЕО)

239

Павлоградці завоювали «золото» (Гліб Мазур у розділі К-1 (57 кг) та «бронзу» (Олександр Українець) на Чемпіонаті Європи серед дорослих з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомив директор ДЮСШ м. Павлоград, Заслужений тренер України Володимир Єрьомін.

Змагання пройшли з 11 по 21 листопада 2022 року у м. Анталія (Турція). Загалом за нагороди першості Європи 2022 року вели боротьбу близько тисячі спортсменів з 39 країн.

«Мазур Гліб виступав вперше на змаганнях серед дорослих, він провів три поєдинки і виборов золоту медаль чемпіонату Європи у розділі К-1 (57 кг). Українець Олександр провів три поєдинки і у півфіналі отримав розсічення голови, тому не зміг продовжити змагання, на жаль, бронза. Петин Данило та Ситник Богдан лишились без залікових нагород, для них це буде великий досвід!» — каже Володимир Єрьомін.

Збірна команда України присвятила свої перемоги тренерам та спортсменам, які захищають Україну. Національна команда України стала другою у командному заліку на цих змаганнях.