Ада Роговцева зачитає радіодиктант національної єдності: як взяти участь

322

Сьогодні День української писемності та мови. Об 11:00 на «Українському радіо» стартує Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Автором цьогорічного диктанта є українська письменниця Ірина Цилик. Текст диктанту прочитає народна артистка України Ада Роговцева.

Трансляція тут https://www.youtube.com/watch?v=uCeRRtB5pHE

«Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Тож де б ви не перебували, хай ким працюєте, робите помилки чи пишете бездоганно — закликаємо долучитися до флешмобу на підтримку України», — пише «Суспільне Мовлення»ю.

Щоб написати Радіодиктант національної єдності-2022 9 листопада об 11:00 за київським часом увімкніть ту платформу, яка є для вас зручною:

11 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

  • Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Можете робити фото та відео того, як ви пишете диктант чи готуєтеся до нього та публікувати у соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022