У Павлограді пройшли змагання зі скелелазіння

574

«Дев’ята першість м. Павлограда зі скелелазіння» — так називалися змагання, які днями пройшли у Павлограді. У них взяли участь вихованці секцій туризму Фізукльтрно-спортивного комплексу ім. В. М. Шкуренко та ДЮСШ №2.

У своїх вікових групах переможцями стали та отримали золоті медалі: Жерліцин Богдан, Єгоров Богдан, Мазурік Роман, Газіна Катерина, Скрипка Анна, Лєонова Поліна, Коновалов Микита, Вовк Гліб, Гула Анна, Мазурік Анастасія, Філіпенко Олександра, Григорєв Микита та Назаров Ярослав.

Срібні медалі здобули : Хмілевський Вадим, Коваль Михайло, Катренко Максим,Коваль катерина, Максимичева Вікторія, Єгорова Катерина,Сєдов Владислав, Лимаренко Максим, Кирилов Артем, Кононенко Анастасія, Зайченко Яна, Самардак Мирослава.

Бронзові нагороди вибороли: Ейгстер Микита, Назаров Олександр, Директоренко Роман, Федянович Анастасія, Самардак Кіра, Машошина Анна,Скірда Віталій, Максимичев Вадим, Максимичева Катерина, Котляр Юліана, Слончак Артур.

Найшвидшим спортсменом цих змагань став Григор`єв Микита, який подолав маршрут висотою 8 метрів за 05:09 секунд, абсолютний рекорд якого становить 03:80 секунд.