Підготовка до зими та інші новини: чим живе Тернівка (ВІДЕО)

371

Усі підприємства шахтарської Тернівки працюють у штатному режимі. Тут приймають переселенців і забезпечують їх усім необхідним. Про життя Тернівки під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповів міський голова Віталій Тарелкін.

«Ми підготувалися до нового опалювального сезону. Провели ремонтні роботи. Створили необхідний запас палива. Вважаю, що збоїв із початком подачі тепла в оселі у місті не буде», – зауважив міський голова Тернівки.

Майже 45 млн грн з місцевого бюджету виділили на втілення соціально-економічних програм. Серед них – забезпечення комунальних, освітніх і медичних закладів. 

«Лікарні забезпечені всім необхідним – обладнанням та медикаментами. З початком російської агресії ми додатково виділили на них 600 тис грн. Це кошти, щоб докупити ліки, бо до нас прибувають громадяни України з інших регіонів. Вони також мають отримувати всю медичну допомогу», – пояснив Віталій Тарелкін.

Загалом Тернівка прийняла вже майже 4 тис переселенців. Серед них – 856 дітей.

«Навчальний процес розпочали вчасно. У місті 3,5 тис учнів. 286 з них – це першокласники», – розповів міський голова Тернівки.

За час війни місто отримало майже 200 тонн гуманітарної допомоги. Це одяг, медикаменти, засоби гігієни та інше.