Стало відомо, наскільки Дніпропетровщина до опалювального сезону

1142
Фото vologda-portal.ru

Дніпропетровська область готова до опалювального сезону вже на 75%. Під час холодів в посиленому режимі працюватимуть ремонтні бригади. У разі необхідності вони оперативно лагодитимуть пошкоджені обстрілами комунікації.

Про це стало відомо під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Попри війну, комунальники проводять планову підготовку до опалювального сезону. В районах області створені оперативні штаби. За планом, до 1 жовтня всі технічні роботи будуть завершені», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОВА Максим Беспальчук. 

До опалювального сезону готують котельні, житлові будинки, школи, лікарні.

Аби створити додатковий резерв матеріалів та обладнання, ОВА веде перемовини з іноземними донорами. 

Тарифи залишаться на рівні минулого року.

«Взимку багато людей користуватимуться електроенергією для догріву. Працюємо над тим, щоб мережі пройшли цей період з мінімальними пошкодженнями», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук. 

У ДТЕК планують модернізувати 160 об’єктів та майже 200 км ліній. Половину робіт виконали, решту зроблять до кінця року. А ще розчистять 2,6 тис км ліній від зелених насаджень. Щоб у разі вітру та снігу вони не пошкодилися.

«Цього року усунули майже 26 тис дефектів на лініях – це ізолятори, скручування на проводах, нагрівання контактних з’єднань. У разі підвищеного навантаження взимку вони могли впливати на подачу електроенергії. Щодня майже 100 бригад працюють над виконанням цих робіт», – сказав Андрій Терещук.

Одночасно підготовку до зими ведуть дорожні підприємства. Вони ремонтують  техніку та роблять запаси протиожеледної суміші.