23 учня з Павлоградщини отримали найвищий бал НМТ

1480
Фото rozvytok-osvity.te.ua

Вперше в історії України масове тестування випускників проходило в режимі онлайн. 23  учасники  з Павлоградського  району отримали щонайменше по одному 200-бальному результату. Про це повідомили у Павлоградській райдержадміністрації.

Ось ці учні:

1. Булгакова Анастасія Юріївна (українська мова 200 балів) Богуславський ліцей Богданівської сільської ради, вчитель  Кушнарьова С.П.

2. Крисенко Кирило Олексійович (історія України 200 балів) Новодачинський ліцей Богданівської сільської рад, вчитель Пасічик Т.П.

3.Павленко Поліна (200 балів історія, математика) Павлоградський ліцей № 5, вчителі  Зінковська О.Г., Авілова Н.Є.

4.Повзло Софія (математика 200 балів) Павлоградський міський ліцей вчитель Старченко Н.І.

5.Кожарін Тарас (математика 200 балів) Павлоградський міський ліцей, вчитель Гончар О.В.

6.Радченко Ангеліна (математика 200 балів) Павлоградський міський ліцей, вчитель Гончар О.В.

7.Чуприна Анна (українська мова, історія 200 балів) Павлоградський ліцей № 15 , вчителі Малиш І.А., Понтус О.М.

8.Єрмаков Олександр (математика  200 балів) Павлоградський ліцей № 17, вчитель Бобкова А.О.

9.Саваріна Дарина (математика 200 балів) Павлоградський ліцей № 19, вчитель Сазанова О.Д.

10.Дерюга Вадим  (математика 200 балів) Павлоградський ліцей № 19, вчитель Сазанова О.Д.

11.Андрухова Єлизавета  (історія, математика 200 балів) ліцей № 19, вчителі Осока Н.А., Бєліч Т.Л.

12.Яворська Олександра (математика 200 балів) Павлоградський ліцей № 19, вчитель Бєліч Т.Л.

13. Ільченко Ілона (історія, математика 200 балів) Юр’ївський ліцей Юр’ївської селищної ради, вчителі Довбиш К.В., Баран А.В.

14.Баликіна Владислава (українська мова, історія 200 балів) Тернівський ліцей № 4, вчителі Рябко В.А., Беспалова О.О.

15.Букша Світлана (українська мова, історія 200 балів) Тернівський ліцей № 4, вчителі Рябко В.А., Беспалова О.О.

16. Мотов Євгеній (математика 200 балів) Тернівський ліцей № 5, вчитель Войтюк Н.М.

17.Мітраков Микита (історія 200 балів) Тернівський ліцей № 5, вчитель Зоріна М.А.

18.Коновалова Надія (українська мова 200 балів), Тернівський ліцей № 5, вчитель Заворотна Т.В.

19.Іщенко Кіра (математика, історія 200 балів), Тернівський ліцей № 7, вчитель Смалій М.П.

20.Черевко Серафима (історія 200 балів), Тернівський ліцей № 7, вчитель Шатохіна В.Д

21. Фатєєв Максим (історія 200 балів) Павлоградський ліцей № 5, вчитель Ковальова Н.А.

22. Чередниченко Олександр (історія 200 балів) Павлоградський ліцей № 5, вчитель Ковальова Н.А.

23. Скрипник Валерія (історія 200 балів)  КЗ «Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Вербківської сільської ради,  вчитель Бондаренко Т. В.

Випускники Дніпропетровщини посіли третє місце серед випускників України після Києва та Львівщини.