Теробороні Дніпра передали пікапи і мікроавтобуси (ФОТОФАКТ)

414

Територіальній обороні Дніпра передали 10 пікапів та 4 мікроавтобуси. Авто стануть у нагоді під час виконання бойових завдань. Повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

«Транспорт завжди потрібен військовим, – сказав голова ОВА Валентин Резніченко. – Вдячний дніпрянам, меру Борису Філатову, керівнику Центру тероборони Дніпра Геннадію Корбану. Задум реалізували достатньо швидко. Виділили кошти, вибудували всю логістику. Хоча це було непросто». 

Пікапи мають високу прохідність та легко долають бездоріжжя. На кожен можна загрузити до 750 кг вантажу. А ще – встановити військове обладнання й виконувати бойові завдання.

Дніпровська тероборона отримала і 4 мікроавтобуси. Три вантажні та один пасажирський – на 18 місць. Авто стануть у нагоді для підвезення бійців та вантажів до місць дислокації.

«Такі машини нам дуже потрібні. На них можна проїхати у будь-яку погоду полями, лісами. Навіть багнюкою після дощу. Там, де немає асфальту і де звичайна машина просто сяде, – розповів військовий Олександр. – На автобусах доставлятимемо поранених з поля бою до лікарні. А пікап можна буквально перетворити на бойову машину. І кулемет поставити, і боєкомплекти перевозити. Ми потроху, але просуваємося вперед. І ось ця допомога – вона безцінна».  

11 машин придбали коштом міського бюджету Дніпра. Ще 3 – закупив благодійний фонд «ТАПС-Україна».