Перехоплення розвідки: «Будемо штурмувати Дніпропетровську область» (ВІДЕО)

4933

Руслан, мобілізований з території так званої «ДНР», підрозділ якого дислокується поблизу Криворізького району, розповів дружині, що найближчим часом планується новий наступ: «Будемо штурмувати Дніпропетровську область. Підтягнулися літаки, авіація».

Про це повідомляє Головне управління розвідки, опублікувавши нещодавній перехват.

Попередні плани «днр»-івця – повернутися додому після трьох місяців війни, не справдились.

Тепер орієнтовна дата закінчення служби це кінець серпня – початок вересня: «Що поробиш, війна…».

У розмові з дружиною хлопець хвалиться тим, що разом з співслуживцями вкрав сонячні батареї. Дружина скаржиться, що з травня їй не будуть виплачувати зарплатню (вона вихователь дитячого садка). Мовляв, їх і так годують та забезпечують господарськими товарами.

Чоловік запевняє, що скоро все зміниться, адже «Поклали багато пацанів. Мовчати ніхто не буде. Багато чого надивився. У нас республіки зажерлись дуже сильно. Тут у всіх такий настрій. Все це безслідно не минеться, коли всі ми додому повернемось. Що вони зробили, скільки пацанів перебили, скільки скалічили». На що дружина відповідає: «Ось тому я і не хочу хлопчика. Щоб ось так якісь тварюки забрали просто…».

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул ввечері 30 квітня повідомив, що загарбників на території Дніпропетровської області немає. Але продовжуються обстріли прифронтових сіл зі сторони Херсонщини.

Нещодавно мер Дніпра Борис Філатов заявив, що область надійно укріплена і має лінії оборони.