У «Дії» можна отримати цифрову довідку переселенця

1495
Фото pravokator.club

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в «Дії» за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.  Про це повідомили у телеграм-каналі застосунку.

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку «єПідтримка» та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.

Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?

1️⃣ Зайдіть у Дію та натисніть 👉🏻 Послуги 👉🏻 Отримати статус ВПО.

2️⃣ Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть 👉🏻 Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.

3️⃣ Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть 👉🏻 Зареєструватися без дітей.

4️⃣ Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів

5️⃣ Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку «єПідтримка».

Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО.

Всю потрібну інформацію щодо соціальної допомоги постраждалим від війни ми зібрали на сайті.