Скільки переселенців приїхало на Дніпропетровщину? Область назвала цифру

1529
Фото 5 канал

Агресія рф проти України змусила мільйони наших громадян покинути свої домівки. Станом на 14 квітня на Дніпропетровщині проживає 62,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб, з них:

  • майже 24 тисячі жінок;
  • 9 тисяч чоловіків;
  • 16,5 тисяч дітей;
  • понад 12 тисяч – маломобільні групи населення та особи, старше 60 років.

«Обласна влада продовжує працювати над забезпеченням необхідної кількості місць для розміщення ВПО. Але тим не менш просимо всіх переселенців, хто має таку можливість, виїжджати далі на Захід. Як з міркувань безпеки, оскільки Дніпропетровщина межує з регіонами, де ведуться активні бойові дії, так і для зменшення навантаження на наші громади. Всім людям, які прибувають в область, надаємо повну підтримку. Днями декілька громад Дніпропетровщини отримали частину гуманітарної допомоги, яка надійшла з Хмельниччини. Окрім цього, в нашому обласному центрі обласною військовою адміністрацією та обласною радою організовано збір продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

4,4 тис. школярів, які переїхали з батьками на Дніпропетровщину, вже навчаються дистанційно в школах області. Аби дитина могла долучитися до занять, батькам слід звернутися із заявою до найближчого навчального закладу.

За офіційними даними, у Павлограді близько 7 тис. біженців, у Тернівці — 2,2 тис.