Змагання по бадмінтону

159

Обласні змагання по бадмінтону пройшли на базі школи №15 Павлограда. В змаганнях взяли участь 120 учасників учнів із восьми міст та районів області — Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Дніпропетровська, Павлоградського, Петропавлівського, Васильківського та Межівського районів.

Учасників змагань привітав начальник відділу освіти міста Олександр Рєзніков.

Ініціатором проведення таких змагань став Павлоград, тому що для цього тут є всі умови – просторий спортзал на базі 15 школи міста. Команди Тернівки, Павлоградського та Васильківського районів — новачки у цій справі. Для них  це перша участь у змаганнях по бадмінтону.

P1220855

А тому переможцями стали більш досвідчені гравці. Перше місце виборола команда школи №13 із Дніпропетровська. Друге призове місце посіла команда школи №20 Павлограда. І третє місце дісталось Петропавлівському району.

Бадмінтон, то новий вид спорту для школярів. Як розповіла методист навчальних дисциплін відділу освіти Павлограда Валентина Нев’язана, бадмінтон не входить у шкільну програму. Проте на базі трьох шкіл міста (№7,№15 та №20) ведуться модульні уроки та гуртки по бадмінтону. Проводить їх спеціаліст у цій справі Юрій Дащенко.

Обласні змагання по бадмінтону проводяться другий рік поспіль. Минулоріч вони проходили у Дніпропетровську. В них брали участь лише три команди. Павлоградці тоді стали переможцями.