Після відкриття модульного містечка завдяки коштам уряду Німеччини і Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), Надзвичайний та Повноважний посол ФРН в Україні Крістоф Вайль доручив своєму секретарю вивчити питання подальшої допомоги Павлограду з проблемою розселення вимушених переселенців, нестачею закладів дошкільної освіти. Про це на сесії міської ради повідомив мер Павлограда Іван Метелиця.
З власних джерел Павлоград.dp.ua стало відомо, що представникам німецьких благодійних фондів запропоновано 6 проектів, реалізація яких могла б допомогти і павлоградцям, і переселенцям у вирішенні ряду проблем. Серед проектів: відкриття додаткових груп у дитсадках; модернізація котельної в пологовому будинку; ремонт котельної і встановлення нових вікон в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда»; заміна вікон у школі №4, тощо. Найбільш значним і дорогим проектом є ремонт гуртожитку по вул. Промисловій, в якому 95 квартир.
Ще одним напрямком українсько-німецьких відносин є співпраця з бізнесом. Павлограду запропоновано проект будівництва «енергетично пасивних» будинків, виготовлених з біо-матеріалів. Вчора представники Німеччини вже оглянули 3 земельні ділянки, які можна використати для будівництва таких об’єктів.
Радник губернатора Дніпропетровщини Борис Трейгерман спілкується з Надзвичайним та Повноважним послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем на відкритті транзитного містечка в Павлограді
Читайте за темою: Відкриття транзитного містечка в Павлограді (ФОТО та ВІДЕО)
Якщо Вам сподобався цей матеріал, поділіться ним у соціальних мережах. Наш сайт не залежить від політиків та олігархів. Тому ми маємо можливість оперативно та без цензури надавати об’єктивну та неупереджену інформацію про політичні, економічні, соціальні процеси в регіоні. Робота команди журналістів та редакційної колегії відбувається за власний рахунок. Подальше фінансування проекту передбачається за рахунок підтримки громади або інших громадських організацій. Підтримайте проект Павлоград.dp.ua!