
Всі разом і одночасно художники Павлограда взяли в руки пензлі, фарби і намалювали картину осені.
За робочим процесом спостерігали декілька десятків людей. У такий спосіб митці відзначили День художника.
Захід пройшов сьогодні в історико-краєзнавчому музеї міста. В залі зібрались як досвідчені митці, так і новачки.
Тетяна Ведмідь, директор музею, взяла в руки пензлі зовсім недавно. Сьогодні вона вперше показала свої роботи – 15 картин. Каже, що талант художника у неї прокинувся зненацька.
«Якось раптом захотілось спробувати себе в живописі. І цей процес мені дуже сподобався. Отримую від цього величезне задоволення. Коли поганий настрій, хворієш чи втомився, то роботу краще не починати. А коли є натхнення, то можу просидіти за картиною і цілу ніч . Малюю швидко. Картину, котра мені найбільше подобається, я намалювала за 2 години», – розповідає Тетяна Ведмідь.
Вона вважає, що навчитись малювати може кожен. Можна повчитись прийомам, методиці створення малюнка. Проте, художником може стати не кожен. Адже в картину потрібно вкладати душу.
Марина Єрьоміна працює страховим агентом, а у вільний від роботи час пише картини. Сьогодні вона теж вперше виставила свої 42 роботи. Каже, що картини створює для того, аби подарувати людям радість.
Результат сумісної праці павлоградських художників – «Картина осені» зберігатиметься в історико-краєзнавчому музеї міста.
Всього в Павлограді 37 художників. Це люди різного віку, різних поколінь. Всі вони є членами творчого об’єднання “Кольори». Проте, далеко не всі із них виставляють свої роботи на показ. Дехто соромиться, бо вважає, що їх картини далекі від досконалості.
На правах рекламы: http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/