
Більше новин
У Павлограді фіктивно оформлювали людей на роботу у комунальному підприємстві критичної...
У Павлограді викрили схему, за якою «своїх» людей оформлювали на роботу на комунальне підприємство критичної інфраструктури лише формально — без виконання трудових обов’язків



















