Психологи Гуманітарна місія «Проліска» продовжують надавати психологічну підтримку евакуйованим у транзитному центрі м. Павлоград. Про це розповіли на сторінці організації.
У транзитний центр м. Павлоград кожного дня прибувають люди. Історія Альбіни з Волноваського району Донецької області, яка не зважаючи на багаторазове переміщення, болючі втрати та події, завжди посміхається, вірить у краще.
Читайте також: У Павлограді працює транзитний евакуаційний пункт
Жінка розповіла психологу гуманітарного центру Проліска-Павлоград:
«Мій чоловік помер декілька років тому. Ми жили із сином, підтримували одне одного. Мали господарство. Я працювала у сільській раді, була депутатом. Навколо мене завжди було багато людей, мала купу завдань, вирішувала питання та приймала важливі рішення. Мені подобалося підтримувати та допомагати іншим. Завжди від всіх негараздів в житті мене рятував гумор та активна життєва позиція. Та прийшла війна… Мій син пішов захищати рідну землю. Я намагалася жити як раніше, вийшла на пенсію, працювала на землі. Та фронт наближався. Лунали вибухи. З рідної хати я переїхала в інший населений пункт, більш безпечний та щоб ближче до своєї домівки.
Навколо мене згуртувалися інші люди, які теж потребували підтримки та допомоги. Ми всі мешкали поряд, допомагали одне одному та вірили, що війна швидко закінчиться».
Згодом все частіше стали прилітати снаряди, стало зовсім небезпечно залишатись і Альбіна зрозуміла, що треба рятуватись.
«Я не хотіла їхати, але найцінніше все ж таки моє життя, і до того, ще є час і сили робити щось корисне для інших».
Читайте також: За 8 місяців до транзитного пункту у Павлограді було евакуйовано понад 10 тисяч жителів Донеччини
Жінку евакуювали до транзитного центру міста Павлограда. Протягом декількох днів, поки вона чекала на розселення до іншої області, навколо неї згуртувалися ті, хто так потребував підтримки.
Довідка Павлоград.dp.ua:
Гуманітарна місія «Проліска» працює за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.