![санаторий медицина](https://new.xn--80aafeg3bveo.dp.ua/wp-content/uploads/2015/11/hotel-sanatoriy-rossiya_clip_image013.jpg)
Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради повідомляє про запровадження заходів із соціально-психологічної адаптації ветеранів війни та членів їх родин за рахунок коштів обласного бюджету.
Хто може бути отримувачем соціально-психологічної адаптації?
1. Особи, що беруть безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку із військовою агресією РФ проти України, та члени їх сімей.
2. Учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях, та члени їх сімей, яким установлено один з таких статусів:
– учасники бойових дій;
– особи з інвалідністю внаслідок війни;
– учасники війни.
Де можна пройти соціально-психологічну адаптацію?
В одному з трьох санаторіїв.
Строк соціально-психологічної адаптації становить не більше 14 днів та здійснюється відповідно до черговості (в порядку надходження заяв).
До членів сім’ї, які можуть бути отримувачами послуги соціально-психологічної адаптації разом з ветераном війни, відносяться:
– Дружина (чоловік)
– Спільні неповнолітні діти ( до 18 років)
– Для особи з інвалідністю внаслідок війни, яка (який) не перебуває у шлюбі, членами сім’ї є батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) повнолітній брат чи сестра.
Перелік необхідних документів:
– Паспорт;
– Ідентифікаційний код;
– Пільгове посвідчення (УБД, ОІВВ);
– Свідоцтво про шлюб;
– Свідоцтво про народження дитини;
– Свідоцтво про народження особи з інвалідністю внаслідок війни, яка (який) не перебуває у шлюбі та потребує супроводження;
– Свідоцтво про народження рідного (повнорідного, неповнорідного) повнолітнього брата чи сестри (у разі супроводження особи з інвалідністю внаслідок війни, яка (який) не перебуває у шлюбі та потребує супроводження);
– Довідка про взяття на облік ВПО (для внутрішньопереміщених осіб)
Послуги, які можна отримати в рамках соціально-психологічної адаптації:
– Фізична терапія
– Бальнеологічне лікування
– Масаж
– Відвідування басейну
– Консультації спеціалістів
Куди звертатися?
З питань забезпечення соціально-психологічною адаптацією необхідно звернутися з відповідною заявою та документами до Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради за адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 128, ТЦ Гулівер, блок Б, офіс 2. (тел. 0507702809).