У Юр’ївській громаді запрацював кризовий центр для постраждалих від насильства

185

У Юр’ївській громаді, що на Дніпропетровщині, запрацював кризовий центр для постраждалих від домашнього та гендерно-зумовленого насильства. Звертатися по допомогу можуть жінки або мами з дітьми. Якщо вони в небезпеці – доступне проживання до 10 діб. Це спільний проєкт CARE та партнерів з Громадської організації «Промінь Дніпро».

«У сільській місцевості постраждалі від насильства знаходили лише ситуативний прихисток в комунальних установах. А це місце – прояв нетерпимого ставлення до будь-яких його проявів. Та потужна робота щодо захисту прав та притягнення винних до відповідальності», – зазначила голова правління ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун.

Під новий центр відвели окреме приміщення. Його відремонтували та провели благоустрій прилеглої території. Для відвідувачів облаштували спальні місця, вбиральню, душ і пральню. Придбали й техніку для приготування їжі.

Також обладнали кабінет, де можна поговорити з психологами на індивідуальних консультаціях або групових сесіях.

А ще тут проводитимуть тренінги для працівників соціальних служб. Необхідне для цього комп’ютерне і мультимедійне обладнання вже готове до роботи.