Завдяки унікальним собакам із Павлограда знайшли вбиту дівчинку із Кривого Рогу

1064

На минулому тижні всю країну сколихнула звістка про жорстоке вбивство 10-річної Дарини Шевченко з Кривого Рогу. Тіло дитини було знайдено закопаним та залитим під шарами бетону.

Як встановили правоохоронці, до злочину причетна мати дівчинки. Між нею та донькою виник конфлікт через викрадені гроші. Під час сварки мати, попередньо, штовхнула доньку, вона вдарилася головою та померла на місці.

Далі жінка захотіла приховати сліди злочину і сховала тіло у валізі. Потім відвезла тіло на дачу, викопала яму, куди помістила валізу, і залила все цементом.

За кілька днів жінка звернулася до поліції із заявою про нібито зникнення доньки.

Пошуки тривали 2 дні. До них, за запитом поліції, приєдналася спеціалізована кінологічна група з собаками-універсалами Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс.».

Про це повідомила керівниця загону Лариса Борисенко у Facebook.

«А крапку в тому жахливому пошуку поставили супер-носи нашого Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс.»: бельгійські вівчарки тервюрен (р/р): Bellona Venuska Беша та Quantity Deabei Раж_Жах. Вони відчули запах тіла при таких обставинах, в яких, здавалося б, спрацювати неможливо! Чим дуже вразили всіх, хто був присутній при їхньому залученні. Собаки, яких всі могли бачити на офіційних кадрах поліції Дніпропетровської області, — це саме собаки ППРКЗ «Антарєс.» з Павлограда», — зазначила Лариса Борисенко.

Вона додала, що собак цього напрямку готують вже 11 років за власною методикою та програмою «Антарєс».

Наразі жінку, причетну до вбивства власної доньки, затримано та відправлено під варту без права внесення застави строком на 60 діб.

Їй загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.