У німецькому містечку тисячі людей прийшли попрощатися із 9-річною Валерією

799

У п’ятницю ввечері майже 2000 жителів міста Дебельн зібралися на центральній площі, де вшанували пам’ять вбитої 9-річної Валерії. Вона знайшла прихисток від війни у Німеччині, але через два роки була вбита дорогою до школи, пише BILD.

Видання зазначає, що на акцію пам’яті прийшов маже кожен десятий мешканець Дебельна. Зі сцени виступив бургомістр Свен Лібхаузер.

Люди принесли квіти, свічки та м’які іграшки, а потім запустили в небо повітряні кулі.

Батько дівчинки Роман, який воює на фронті в Україні, заявив журналістам, що має намір поховати доньку на Батьківщині.

Валерія приїхала до Німеччини майже одразу після початку повномасштабної війни в Україні разом із мамою, бабусею та сестрою. Її 32-річний батько Роман залишився в Україні та пішов воювати на фронт. Згодом стосунки між батьками дівчинки розладилися і вони розлучилися. Н

Нагадаємо, 3 червня 9-річна Валерія, уродженка Павлограда Дніпропетровської області, не дійшла до школи. До пошукової операції залучили понад 300 правоохоронців. Востаннє її бачили близько 6:50 ранку. Вона вийшла з дому, аби піти на автобус до школи, але там її так і не бачили. У школі не забили на сполох через її відсутність, тому мама дівчинки помітила зникнення доньки лише близько 18:30 того ж дня. Через те, що школа відразу не повідомила про відсутність Валерії, державна прокуратура розпочала розслідування.

Читайте також: У Чехії затримали підозрюваного в убивстві 9-річної Валерії

У п’ятницю, 14 червня, в Празі заарештували чоловіка, підозрюваного у вбивстві дев’ятирічної Валерії. 36-річного чоловіка, який колись перебував у стосунках із матір’ю дівчинки, затримали в ресторані у чеській столиці. Підозрюваного, який останнім часом не ладнав із матір’ю дівчинки, зняла камера спостереження біля її будинку в день зникнення Валерії.