Павлоградці привезли нагороди з чемпіонату області зі скандинавської ходьби

619

8 червня відбувся чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного туризму — скандинавської ходьби.

У змаганнях взяли участь понад 100 любителів цього виду спорту  різного віку і з різних куточків нашої країни: Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Павлограда, Запоріжжя, Новомосковська, Кам’янки (Черкаська область), Покровського, Нікополя та інших міст.

Про це повідомили у Федерації спортивного туризму Дніпропетровської області.

Там зазначили, що найповажнішій учасниці змагань було 88 років, а наймолодшим — по 9 років.

Для учасників чемпіонату підготували трасу 3-ої категорії складності, на якій спортсмени Павлоградського клубу скандинавської ходьби «Бадьорість» показали гарні результати.

Юрій Дащенко здобув перше місце, Володимир Куклін посів третє місце, а Дар’я Дебела (категорія «Діти») здобула перше місце.