Павлоград підтримав флешмоб, присвячений відбудові України (ВІДЕО)

355

Павлоград підтримав Флешмоб, присвячений приверненню уваги до проблеми незалучення громадськості до процесів планування відновлення України. Одночасно така акція проходила поблизу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України у Києві. У Павлограді флешмоб з «чорною скринькою» і кольоровими кубиками, що символізують проблеми відбудови, провела Громадська організація «Центр інноваційного розвитку «Персона».

«Процес відновлення України — це чорна скриня, всередині якої невідомо, що відбувається. Відтак дуже великим є ризик того, що результатом відбудови зруйнованих громад стануть міста-привиди, до яких жителі не захочуть повертатись», ― вважають організатори флешмобу, учасники неформальної Коаліції «Інклюзивне відновлення України», до яких входить 40 організацій громадянського суспільства.

Серед тих проблем, які можуть чекати під час відбудови України, називають  корупцію, відсутність фахівців, інвестицій, відсутність інклюзії, відбудову старого і неефективного комунального господарства, тощо. Щоб їм запобігти, у планування та сам процес відбудови треба залучати громадських активістів.

Флешмоб у Києві, фото Юлії Володченко