Павлоградці вибороли медалі національних змагань з рок-н-ролу

1337

Вперше від початку війни  відбулися національні змагання  з акробатичного рок-н-ролу. 16 грудня у Києві пройшов Чемпіонат України, Кубок України, Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн.

Про це повідомила тренерка клубу VOSTORG Олена Тітова.

«Це велика подія для акробатичного рок-н-ролу України. Бо для більшості  наших спортсменів відбулися перші за два роки змагання.  Впродовж цього часу  наша Національна Збірна  представляла нашу державу на всесвітніх кубках і чемпіонатах,  виборовши для України  найвищі спортивні результати і неодноразові перемоги. В тому числі й наша павлоградська пара Півовар Ілля та Наговіцина Анна — неодноразові переможці Кубків Світу 2022 року в категорії юнаки», — розповіла Олена Тітова.

Тепер Ілля та Анна разом  зі своїми одноклубниками  представили Павлоград і Дніпропетровську область в національній першості, де вибороли перемогу вже в категорії юніори.

«Взагалі клуб на цих змаганнях виборов найбільшу кількість призових міст в початкових  категоріях, що є дуже важливим для розвитку і майбутнього нашого спорту», — зазначила тренерка.

Павлоградці посіли такі місця:

Категорія «Юніори»:

1 місце:

Пивовар Ілля

Наговіцина Анна

5 місце:

Безміліцин Дмитро

(СК «Восторг»)

Павлова Ірина

(СК «Енерджайзер»)

Категорія «Діти D»:

1 місце:

Богословський Тимофій

Рябова Алєся

2 місце:

Холодняк Єгор

Діденко Дарина

3 місце:

Смирнов Платон

Аніщенко Аделіна

5 місце:

Костенко Семен

Пасічнюк Аніта

10 місце:

Фаріна Сильвестр

Ткач Єлизавета

11 місце:

Скоріна Андрій

Подрожняя Кароліна

Категорія «Діти N»:

1 місце:

Діденко Тимур

Шевчук Злата

Категорія «Юнаки»:

Фіналісти:

6 місце

Чахоян Тимур

Єрзунова Бєата

Категорія «Формейшн D»:

1 місце:

Формейшн «I love Rock-n-Roll»:

Бондаренко Анна

Жосс Ксенія

Колесник Мілана

Залізко Анастасія

Оболонська Софія

Берднік Поліна

2 місце:

Формейшн «Barbie Party»:

Безп‘ятко Дарина

Шанько Іванна

Шкваря Майя

Бичкова Вереніка

Оболонська Вероніка

Категорія «Діти S D»:

10 місце:

Перкова Мілана

Категорія «Юнаки S»:

15 місце:

Снопенко Аліна