Близько 50 чоловік із георгіївськими стрічками 14 березня зібрались на Соборному майдані Павлограда.
Організатори мітингу представились як молодіжна організація «Центральний сектор». Кажуть, що в організацію входить 200 чоловік. Щоправда, на мітингу було значно менше.
Виступаючі зі сцени знову говорили про те, що владу в Україні захопила банда, закликали не відпускати своїх синів у Крим на боротьбу із «нашим братом» та нарікали на те, що народ не активний, сидить дома біля телевізора, замість того, аби прийти і висловити свою позицію.
«Ми не згодні із тією національною гвардією, котру сьогодні організовують, бо туди мають іти високопорядні люди. Тих, хто був на Майдані називали мирними мітингувальниками, коли вони бігали зі зброєю та коктейлями Молотова. А нас називають сепаратистами за те, що ми говоримо про те, що наш «старший брат» не дозволить образити братів, а, навпаки, хоче захистити нас. І за це ми уже сепаратисти? 20 років вони вели країну до розвалу»,- говорить виступаючий зі сцени.
Засудили всіх президентів за час незалежності України. Дісталось і журналістам. Їх звинуватили у брехливості, однобокості та необ’єктивності.
«Центральний сектор» роздавав присутнім листівки, в котрих закликали брати приклад із міста-героя Севастополя, де люди можуть дати відсіч нелегітимній владі, захистити своє місто від окупації та про те, що Західні політики втручаються у справи України.
Як розповів один із представників «Центрального сектору » Андрій Чабан , на мітинги приходить мало людей, тому що вони залякані.
«Люди не приходять на мітинги, бо вони залякані. Їм забороняють відвідувати мітинги, погрожують звільненням, шахтарі бояться приходити»,- розповідає Андрій.
Він також розповів, що «Центральний сектор» зустрічався із «Правим сектором» і домовились про те, щоб не заважати один одному проводити мітинги, щоб ніхто нікого не провокував.
Кажуть також, що готові допомагати підтримувати громадський порядок в місті.
Мітинг пройшов мирно. Щоправда в одному випадку правоохоронцям все-таки довелось втрутитись. Пенсіонерка, що проходила повз , надто вже емоційно намагалась донести до свідомості громадян свою точку зору. Мало не дійшло до штовханини.
Правоохоронці відвели пенсіонерку подалі від мітингувальників.