На головну Новини У Павлограді судили 17-річного хлопця за збут психотропів

У Павлограді судили 17-річного хлопця за збут психотропів

Павлоградський міськрайонний суд ухвалив вирок відносно неповнолітнього обвинуваченого за незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин серед мешканців  Павлограда.

Як встановлено під час судового розгляду, на початку лютого 2026 року у месенджері однієї з соцмереж школяр замовив «PVP». Отримавши посилку з відповідною речовиною, він зробив по місту «закладки», а потім скинув інформацію про місце їх розташування покупцям.

Наступного дня він мав намір вжити решту психотропів разом із 17-річною знайомою та чекав останню біля супермаркету. Але прийшла мама дівчинки, яка, дізнавшись про наміри хлопця, викликала поліцію.

Обвинувачений вину свою визнав та співпрацював зі слідством.Павлоградський міськрайонний суд ухвалив вирок відносно неповнолітнього обвинуваченого за незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин серед мешканців  Павлограда

Хлопця визнали винним та призначили йому покарання, з огляду на неповнолітній вік, у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна із застосуванням іспитового строку терміном 2 роки.

Exit mobile version