На головну Новини Павлоградські бійці привезли медалі з Чемпіонату України (ФОТО)

Павлоградські бійці привезли медалі з Чемпіонату України (ФОТО)

З 8 по 12 липня павлоградська команда відвідала Чемпіонат України серед юнаків та юніорів з тайландського боксу. Він проходив в Одесі, в ігровому комплексі СКА. Участь у змаганнях взяли діти і підлітки з 16 областей України та команди з Молдови.

Про це Павлоград.dp.ua повідомив Володимир Єрьомін, керівник бійцівського клубу «Кобра», який базується у спортивно-оздоровчому комплексі «Центр».

• Данило Пєтін.

Вихованці клубу «Кобра» їздять на фестивалі коштом батьків.

«Поїздку до Одеси оплатили батьки. Міський бюджет не бере участі, це дуже прикро, тому що ми захищаємо не тільки честь міста, а і честь всієї України», — додав Володимир Єрьомін.

Володимир Єрьомін зауважив, що серед юних павлоградських боксерів чимало титулованих — Чемпіонів України та Європи. Окрім традиційної поїздки на Чемпіонат України серед юнаків та юніорів, боксери їздили на чемпіонат Європи у Турцію та Чемпіонат світу у Ялту, де показали серйозний рівень підготовки.

«В Одесі суперники визнавали, що у Павлограді дуже серйозна школа таїландського боксу. Нашу діти виступили найкраще!», — прокоментувала Олена Михайлова, мама Данила Михайлова, який виборов І місце.