У транзитний центр Павлограда продовжують прибувати люди з небезпечної території. Попри важкі умови та змушений переїзд, дуже часто вони евакуюються зі своїми домашніми тваринами.
Як повідомили у Гуманітарній місії «Проліска», днями до Павлограда евакуювалася мешканка Донеччини Ірина разом із псом Лордом.
«Було важко фізично та морально залишати дім, в якому пройшло все моє життя. Останнім часом стало зовсім небезпечно. В місті зникла вода, доводилося носити її здалеку, що було небезпечно. Загострилися хронічні захворювання опорно-рухового апарату. Ліки стали недоступні. В моєму помешканні після вибуху повилітали вікна. Батьків не стало давно, інших родичів не маю. Ми з собакою Лордом тримались разом. Та після трагічної загибелі людей, яких я добре знала, прийшло усвідомлення, що життя одне і його треба рятувати. Евакуація ускладнилась тим, що у мене великий пес. Та я не могла покинути свого 14-річного вірного друга. Він моя підтримка та опора, особливо в такі важкі часи. Згодом знайшлась можливість, нас вивезли волонтери», — розповіла Ірина.

В транзитному центрі жінка отримала всебічну підтримку від фахівців Гуманітарної місії «Проліска»: їй надано психологічну підтримку, консультацію з гуманітарних питань та оформлення документів. Також Ірині видали гуманітарну допомогу у вигляді непродовольчих товарів.
Зараз жінка та її улюбленець чекають на розселення.